Подбали про зібраний жолудь

ДП “Новоушицьке лісове господарство” успішно виконало план збору лісового насіння на 2019 рік. Заготовлене у літньо-осінній період насіння підлягає обов’язковій стратифікації на зиму. Передусім було стратифіковано 50 кг насіння клена-явора, 10 кг – черешні та насіння плодових порід.

Цьогоріч, попри досить напружену ситуацію із заготівлею жолудя дуба, підприємство перевиконало заплановані обсяги заготівлі й зібрало його 1600 кг. Це задовольняє потреби   лісовідновлення у 2020 році та вирощування лісового посадкового матеріалу на доповнення. Частину буде реалізовано.

На полях Новоушицького декоративно-квіткового розсадника вже висіяно 770 кг жолудів дуба звичайного на площі 0,27 га. Обсяг, що залишився, розподілений за потребами у лісовідновленні по підрозділах підприємства, а саме: Струзьке лісництво – 490 кг, Браїлівське – 150 кг, Новоушицьке – 100 кг. Також у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику для потреб вирощування сіянців із закритою кореневою системою залишено на стратифікацію 90 кг жолудів.

Враховуючи досвід попередніх років жолуді в поточному році перед закладанням на стратифікацію обов’язково пройшли флотацію. та термотерапію. А задля кращого збереженнята захисту від грибків і хвороб жолудь оброблено протруйником-фунгіцидом “Фунабен-Т”. Комплекс проведених заходів спрямований на захист від шкідників у ямі, попередження розвитку хвороб та успішного відновлення лісів методом, що є найбільш наближеним до природнього – посівом.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

 

2 3 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*