Пожежа у лісі – біда для всіх

З встановленням теплої погоди збільшується ризик пожеж. Основною причиною їх виникнення є   порушення протипожежних правил, особливо зараз, коли  спалюють суху траву на полях та прилеглих до лісу територіях.

Задумайтесь, під час пожежі гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигоряє вся рослинність та земля, на якій потім нічого не росте протягом трьох-чотирьох років.

Задля захисту лісів від пожеж лісова охорона ДП «Новоушицьке лісове господарство» проводить низку профілактичних заходів. Одним з таких  є створення та догляд за мінералізованими смугами.

Мінералізована смуга – це протипожежний бар’єр створений штучно. Створюють його, як правило, механізованим способом: трактором з плугом проводиться оранка ґрунту на певну ширину. Під час створення такої смуги мінеральний шар ґрунту   оголюється, а дерен, трава, листя та інші матеріали, що здатні горіти, присипаються землею.

У цьому році працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» вже провели догляд за мінералізованими смугами довжиною понад 10 км та планують створити два кілометри нових.

Будьте обережні при поводженні з вогнем під час відпочинку на природі. Адже пожежа у лісі – це біда для всіх!

Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство ».

IMG_20200220_152323 IMG_20200220_152350

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*