Покажіть природу рідного краю в усій красі!

Для підтримки творчих здібностей школярів та популяризації природничих наук Національний природний парк «Мале Полісся» щороку проводить мистецький конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей». До участі в нинішньому конкурсі, який триватиме до 2 листопада 2018 року, запрошено учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасники подають свої малюнки, аплікації, фотографії. Останній термін подачі конкурсних робіт –  2 листопада. Твори надсилати за адресою: НПП «Мале Полісся», вул. Михельська, 32, м. Ізяслав (адмінбудівля ДП «Ізяславське лісове господарство», 2-й поверх) або надсилати на електронну пошту malepolisja@ukr.net (з подальшим надсиланням оригіналів для визначення переможців).

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами, дипломами та заохочувальними призами.  Найкращі роботи учасників не повертаються, а будуть демонструватися на виставці у НПП «Мале Полісся».

Додаткову інформацію про умови конкурсу можна знайти на сайті НПП «Мале Полісся» за посиланням: http://malepolisja.in.ua

або із сторінок в соціальних мережах за посиланнями: та https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/

https://www.instagram.com/npp_male_polisja

Тел. для довідок   (03852) 4-15-36, 0673261842

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*