Поминальна служба за захисників України

   Відповідно до Указу Президента України щорічно в державі 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинула найбільша кількість бійців за весь час війни.

   Сьогодні, 29 серпня, в Свято-Миколаївському храмі Православної Церкви України міста Ізяслава було відправлено поминальну службу за захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Її відслужив благочинний храмів Ізяславського округу митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук спільно із представниками духовенства благочиння.

   На богослужінні були присутні керівники районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, прихожани, жителі та гості міста. Відвідали поминальну службу та віддали свою шану воїнам і працівники ДП «Ізяславський лісгосп».

Із словом пам’яті до присутніх на поминальному молитовному заході звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Володимир Борисович наголосив на тому, що пам’ять про захисників свободи, незалежності та територіальної цілісності ніколи не згасне, вона довіку буде незнищенним дороговказом на шляху розвитку і процвітання незалежної України.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_1243 DSC_1240 IMG_2646 IMG_2655

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*