На Шепетівщині створене ще одне учнівське лісництво “Барвінок”.

У світлий, прибраний клас Шепетівської ЗОШ № 4 завітали поважні гості. Адже сьогодні в учнів школи свято в них відбувається посвята у юні лісівники. На підставі спільного рішення директора ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюка В.М. та директора школи Пістрюги Л.В. було створене шкільне лісництво «Барвінок». «Барвінчата» стали дванадцятою дитиною в родині учнівських лісництв Шепетівщини.

З нагоди відкриття до школярів завітали директор ДП «Шепетівський лісгосп» Сасюк В.М., інженер лісових культур Кирильчук А.О., депутат міської ради Бунечко А.В., завідувач методичним кабінетом Петрук Г.Г.

Володимир Михайлович привітав учнів з такою важливою подією і наголосив що потрібно любити і оберігати природу, не засмічувати навколишнє середовище, допомагати птахам і тваринам у зимовий період і головне цінувати все, що дає матінка природа та спільно з Людмилою Василівною вручив барвінчатам посвідчення юних лісівників.

На завершення Алла Вікторівна провела майстер клас з виготовлення новорічних віночків для всіх присутніх. Малеча з радістю прийняла участь в такому заході і тепер школу прикрашають виготовлені власноруч новорічні прикраси.

Прес-служба Шепетівського лісового господарства.

dsc-0236-02-b7 dsc-0283-01-fc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*