Пошук резервів вести постійно

У Старокостянтинівському лісгоспі відбулася технічна нарада, в роботі якої взяли участь лісничі та апарат контори підприємства.

Обговорювали підсумки роботи господарства за 2019 рік та визначали напрямки роботи на 2020 рік. Йшлося про підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів, забезпечення росту основних показників фінансово-господарської діяльності, забезпечення відтворення лісів, посилення контролю за додержанням законодавства щодо охорони лісів та профілактики лісопорушень, про зниження виробничого травматизму.

Також розглянуто низку робочих питань фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності. Головні спеціалісти відзвітували про результати роботи, окреслили завдання лісогосподарської та фінасової діяльності на рік. Було висловлено думки та пропозиції стосовно покращення роботи підприємства в цілому. Зокрема, акцентувалася увага на лісокультурному напрямку. Велися дискусії щодо механізації, підвищення якості та продуктивності робіт, що стосуються посадок нового лісу й доглядів за вже створеними культурами.

На нараді розглянуто питання технічного переоснащення лісництв та можливу сферу використання закупленого раніше мульчера, який зможе значно полегшити працю лісівників.

Кожен учасник наради отримав можливість висловити думку з питань, що підіймалися на засіданні. Підбиваючи підсумки наради, директор лісгоспу Юрій Грачук закликав усіх трудитися з більшою віддачею, постійно вести пошук резервів для підвищення ефективності виробництва.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

 

изображение_viber_2020-01-10_16-10-30 изображение_viber_2020-01-10_16-10-27 изображение_viber_2020-01-10_16-10-31

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*