Практиканти щиро дякували лісівникам за науку

Четверо студентів Великоанодольського лісотехнічного коледжу імені Віктора Єгоровича фон Граффа Донецької області пройшли технологічну практику в ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп”.

Протягом двох тижнів вони знайомися з лісовим господарством Дунаєвецького та Малієвецького лісництв, а також брали участь у лісівничих заходах. Закріплені керівниками практики від підприємства лісничі Ярослав Карвацький та Богдан Проданчук опікувалися з студентами, забезпечили проживання на лісових кордонах, допомогали з харчуванням. Практиканти подружилися з лісівниками, допомогали виконувати певні роботи, разом з бригадою лісгоспу відводили лісосіки в рубки спеціального користування та формування насаджень. На Циківському лісорозсаднику ознайомилися з вирощуванням садивного матеріалу лісових і декоративних порід, відвідали Дунаєвецький лісокомплекс, нижній склад та цех переробки деревини.

Студенти побували на ексукрсії в Малієвецькому парку, Миньковецькому дендропарку та в Кам’янці-Подільському.

Практиканти щиро подякували лісівникам за гостинність, створення гарних умов та за те, що побачили та навчилися у веденні лісового господарства.

Прес-служба Кам’янець-Подільського0-02-05-1958c3c4cdd265d8bcf99f3ff5b71cae29ec5d5838511a206c33c756d21a01da_full ст лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*