Працьовитий, ініціативний

Володимир Горбатюк прийшов на роботу у ДП «Летичівський лісгосп» з колишнього колгоспу імені Щорса. Було це у 2001 році. З того часу – Володимир Іванович день у день, хоча й не лісівник, але перебуває в лісі й знає лісові дороги, можливо, краще них. Він – незмінний і, як кажуть, незамінний тракторист грейферного навантажувача, який кладе лісопродукцію на машини, на яких не встановлені маніпулятори.

Норми виконує й перевиконує. Завантажує більше 500 кубометрів лісопродукції щомісяця. Не кожен уявляє собі скільки це: багато чи мало, але за цією цифрою – важка, напружена робота. Швидко, майстерно виконує тракторист   щоденні обов’язки, незалежно від погоди, в спеку, коли безжально припікає, в негоду, коли морозом руки обпікає… Він – професіонал своєї справи, до його думки прислухаються, з його порадами рахуються. При потребі Горбатюк сідає на будь-який інший трактор і виконує ту роботу, яка необхідна на той час.

Володимир Горбатюк неодноразово удостоювався почесних грамот, нагород як від обласного управління лісового та мисливського господарства, так і від Летичівського лісгоспу. «Побільше б таких працівників: самовідданих, надійних, то підприємства були б успішнішими», – каже директор лісгоспу В.М. Сивун.

Володимир Іванович з дружиною випестили двох доньок, тепер їм допомагають у вихованні онучок: другокласниці Ліліани та п’ятирічної Яни.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

???????????????????????????????

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*