Працюють по-новому, працюють ефективно

ДП «Ізяславський лісгосп» постійно бере участь в електронних аукціонних торгах з продажу необробленої деревини, де пропонує споживачам ділову деревину, а також деревину дров’яну промислового та непромислового використання.

На підприємстві також ведеться постійний моніторинг  закупівель, оголошених державними та комунальними підприємствами та організаціями  через онлайн-платформу електронних публічних закупівель Prozorro.   Ця електронна платформа об’єднує понад 35 тисяч державних і місцевих органів влади та підприємств (замовники товарів, робіт та послуг) і майже 250 тисяч комерційних компаній (постачальники).

Замовники оприлюднюють оголошення про тендери в системі Prozorro, а постачальники надають свої комерційні пропозиції. Це відбувається через модуль електронного аукціону, доступ до якого замовники й постачальники отримують через електронні майданчики, авторизовані системою Prozorro.

У  2020 році ДП «Ізяславський лісгосп» брав   участь  як у відкритих торгах, так і у спрощених закупівлях деревини дров’яної непромислового використання для потреб закладів освіти, культури, лікарень,  підприємств соціальної сфери.  У результаті через систему  Prozorro реалізовано продукції на суму   1 993 431 грн.

Пресслужба Ізяславського лісгоспу.

b9d2570-prozorro-9e

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*