Працівники НПП “Мале Полісся” відвідали вебінар щодо екологічних наслідків впливу військових дій на довкілля

З початку повномасштабної війни задокументували неймовірні збитки, завдані екології внаслідок воєнних дій. Цю шкоду попередньо оцінили у 204 млрд грн.

Злочини проти природи страшні тим, що мають сумні наслідки на майбутнє. Особливо, коли мова йде про хімічне забруднення ґрунтів і вод, руйнування екосистем і зменшення біорізноманіття. В Україні зараз фіксують усі ці види екоциду. Тож ми уже маємо думати про те, як відновлюватимемо екологічний баланс.

Працівники НПП «Мале Полісся» взяли участь в онлайн вебінарі на тему «Компенсація екологічної шкоди внаслідок воєнних дій та відновлення природних екосистем».

Захід організований Національним природним парком «Голосіївський» і громадською організацією «Стардуб» за підтримки Європейського Союзу в рамках Стипендіальної програми для лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства.

Під час вебінару обговорили низку актуальних питань щодо екологічних наслідків впливу військових дій на навколишнє середовище України, в тому числі об’єкти природно-заповідного фонду.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*