Працівники Хмельницького ЛМГ – справжні волонтери

У всьому світі 5 грудня відзначили День волонтера. Свято  засноване ще в 1985 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року.

    Працівники державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» постійно співпрацюють з волонтерами та беруть активну участь у повсякденній допомозі людям, які її потребують, у першу чергу – захисникам Вітчизни. Разом надаючи маленькі часточки допомоги кожного працівника, здійснюють більш масштабну допомогу.

    У тісній співпраці з Державною прикордонною службою України лісівниками забезпечено ремонт автомобілів УАЗ та ГАЗ, куплено генератор та інші необхідні автозапчастини. Працівниками також було придбано пиломатеріали у вигляді бруса та дошки обрізної в кількості 7,5 м³  на суму майже 10 тис. грн. для допомоги військовим підрозділам 95 окремої десантно-штурмової бригади міста Житомира в  укріпленні та облаштуванні окопів і бліндажів.

    До Великодніх свят разом з  волонтерами БФ «Карітас Хмельницький» передали  домашні хліб та  ковбасу воїнам АТО. За підтримки керівництва міста, небайдужих громадян Хмельниччини та працівників ДП «Хмельницьке ЛМГ» був придбаний вживаний автомобіль для бійців полку «Київ» 4-ї роти «Січ». Автомобіль потребував ремонту. Завдяки Хмельницькому  комунальному підприємству «Електротранс»  на чолі з керівником Віктором Паламарчуком відбувся суттєвий ремонт автівки: провели зварювальні роботи та фарбування. Відремонтований «Volkswagen»  доставили на передову. А 72 ОМБР  передали  плівку для бліндажів,  запчастини до автомобіля,  пиломатеріали для ремонту бліндажів.

   Волонтерство — не професія, а спосіб життя. Сьогодні воно відіграє величезну роль у суспільстві. Небайдужість до чужоїбіди, причетність і співпереживання — те, що ведеволонтерів вперед.Завдякиїхнімстаранням сотнітисяч людей отримуютьнеобхідну  допомогу. Часто волонтерам доводиться навітьризикуватижиттям заради порятункуінших. Це воістину люди з величезнимсерцем, безкорисливі та добрі, готовіподати руку допомоги та не залишити в біді тих, кому погано.

    Працівники державного  підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» – справжні волонтери. За це неодноразово  нагороджувалися відзнаками за небайдужу громадську позицію в підтримці тих, хто вкрай її потребує.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

0-02-04-3569f38b9936ad4262509b804e838e596a24cffafdf54b2a935615c61970eb32_6665df6d

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*