Прийняли колективний договір на 2019 рік

У ДП «Шепетівський лісгосп» відбулася конференція з підбиття підсумків виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом підприємства за 2018 рік та затвердження нового на 2019 рік.

У роботі конференції взяли участь 85 делегатів від усіх структурних підрозділів, а також  голова галузевої обласної профспілкової організації В.М. Лісовий.

Директор підприємства Володимир Сасюк доповів про підсумки роботи лісгоспу за минулий рік.  Так, рубки формування і оздоровлення лісів та інші заходи  виконано на площі 1505 га. Для забезпечення формування цінних лісових насаджень  проведено 132 га рубок догляду в молодняках. Рубки головного користування здійснено на площі 140 га,  під час яких заготовлено 37,5 тис м3 деревини. Відновлено 119 га зрубів, з них 51 – посадкою лісу,  68 га залишені під природне поновлення цінних порід, зокрема сосни. Досягнуто планової приживлюваності лісових культур попередніх років створення. Для забезпечення власних потреб з лісовідновлення силами лісової охорони  заготовлено насіння сосни  – 50 кг,  дуба звичайного – 6500 кг та інших порід – 165 кг. У лісових розсадниках вирощено 970  тис. шт. посадкового матеріалу.

Підприємство є бюджетоутворюючим. За минулий рік до державного та місцевого бюджетів  сплачено понад 39,9 млн. грн..

Злагоджена робота  підрозділів дала змогу виконати всі пункти колективного договору на 2018 рік.

Голова первинної профспілкової організації Петро Миронюк доповів про соціальний захист працюючих на підприємстві, наголосивши, що ефективна робота колективу дозволила повністю виконати колективний договір, а також оздоровити 49 дітей та 28 працівників  підприємства. Найбільш представницька група дітей відпочивала в оздоровчому таборі «Нарцис».  Федерація профспілок України та ЦК профспілки  працівників лісового господарства відзначили шепетівських лісівників за краще оздоровлення дітей у 2018 році.

В.о. головного економіста підприємства С.П. Закацюра розповіла про основні положення колективного договору, програму соціального розвитку та захисту працівників.

Про роботу підрозділів доповіли: лісничий Романівського лісництва І.М. Цибанюк, помічник лісничого Полонського лісництва Р.М. Москва, інженер з охорони праці Р.М. Захарчук.

Підсумовуючи роботу конференції, голова обласної профспілкової організації Віталій Лісовий відзначив злагоджену роботу колективу та розповів про роботу профспілки галузі. На завершення  доповіді він побажав лісівникам  процвітання, добробуту та соціальної стабільності, а також успіхів у виконанні покладених державою обов’язків з охорони та примноження лісових ресурсів краю.

Колективний договір на 2019 рік прийнято одноголосно.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0632 DSC_0602 DSC_0608 DSC_0618 DSC_0620

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*