Проаналізували досягнуте, визначили нові орієнтири

Відбулися  звітно-виборні збори та профспілкова конференція трудового колективу  ДП «Шепетівський лісгосп». Підбито підсумки трудової діяльності за 2020 рік і прийнято новий колективний договір строком на три роки. 
 
     Збори розпочав директор лісгоспу Володимир  Сасюк. Він зазначив, що в минулому році підприємство забезпечило виконання покладених державою завдань. Так,  проведено лісовідновлення на площі 158,7 га, рубки формування і оздоровлення лісів виконано на площі 1616 га. Від рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів, інших рубок, пов’язаних та непов’язаних з веденням лісового господарства, заготовлено 101,7 тисячі кубометрів ліквідної деревини. До державного бюджету перераховано 19,3 мільйона гривень, до місцевого -13,4 мільйона гривень, сплачено 7,9 мільйона гривень
єдиного соціального внеску.

    Голова первинної профспілкової організації Олександр  Васянович у своєму виступі наголосив, що колектив зробив усе можливе для виконання техніко-економічних завдань і реалізації продукції. Це дало можливість забезпечити всіх працюючих заробітною платою, преміями, соціальними пільгами, які передбачені в колективному договорі.
    Також Олександр Георгійович відзвітував про роботу профспілкової організації  за 2016 – 2020 роки. 
    Про програму соціального розвитку підприємства розповіла головний економіст Світлана  Закацюра, повідомивши, що в 2021 році зберігаються виплати на оздоровлення, працівники державної лісової охорони безкоштовно будуть забезпечуватися форменим одягом. В цьому році передбачено оновлення тракторного парку підприємства: планується закупити екскаватор на базі трактора МТЗ-82 для будівництва та ремонту доріг, а також трактор МТЗ-829 для виконання лісогосподарських завдань.
    Виступали також делегати конференції. Від лісокомплексу – його начальник Є.М. Гордій, від Романівського лісництва –  лісничий І.М. Цибанюк, які розповіли про роботу своїх підрозділів і задовільно оцінили діяльність профспілки підприємства.
   До слова запросили начальника обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешка.  Він відзначив, що злагоджена робота колективу дала змогу отримати стабільні результати та показники і зайняти місце серед кращих підприємств області та галузі в цілому. 

   Голова обкому галузевої профспілки В.М. Лісовий позитивно оцінив роботу профспілкової організації підприємства.

   За підсумками зборів колективний договір на 2021-2023 роки прийнято одноголосно. Головою первинної профспілкової організації ДП “Шепетівський лісгосп” обраний О.Г. Васянович.

Пресслужба Шепетівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*