Проведено основний аудит

З метою визнання ведення лісового господарства   вимогам сталого розвитку, які закріплені відповідними міжнародними стандартами, оцінки поставок деревини та лісоматеріалів   споживачам ліси    ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство “ сертифіковані міжнародними експертами. Днями аудиторська компанія “Легалліс” провела другий, повторний аудит з лісової сертифікації.

Зроблено аналіз та оцінку ведення технічної документації відповідальними спеціалістами. Експерти виїжджали в підрозділи та на натурний огляд ділянок лісу, де проводяться лісогосподарські заходи та лісозаготівельні роботи. Вони проконтролювали маркування продукції та використання логотипів і торгових марок FSC.

Також було проінспектовано й інші об’єкти, стан збереження біорізноманіття й охорони рідкісних та зникаючих видів  в лісових насадженнях,  дотримання безпечних умов праці, забруднення довкілля відходами.

Особливу увагу приділено усуненню виявлених недоліків.   За підсумковими свідченнями аудиторів, підприємство працює прозоро, відповідно до законодавства.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.
IMG-0650

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*