Провели на заслужений відпочинок

Днями працівники Проскурівського лісгоспу провели на заслужений відпочинок мисливствознавця Анатолія Васильовича Лемішевського, трудовий стаж якого налічує більше 57 років.

Мисливським господарствомАнатолій Лемішевський  займається з 1997 року. Спочатку був  мисливствознавцем  Хмельницького держлісгоспу, згодом  переведений на посаду мисливствознавця державного лісогосподарського об’єднання «Хмельницькліс».   У 2004 році лісова стежина привела у ДП «Хмельницьке ЛМГ», звідки у 2006 році був переведений у ДП «Ізяславське ЛГ».  З січня 2019 року впродовж двох років Анатолій Васильович  обіймав посаду мисливствознавця у ДП «Проскурівське ЛГ». І скрізь, де б не трудився,   завжди виявляв сумлінність та самовідданість у роботі, організаторські здібності.
Під час проводів ветерана на заслужений відпочинок  головний мисливствознавець  обласного управління лісового та мисливського господарства В. М. Красов вручив йому Почесну грамоту Хмельницького ОУЛМГ за багаторічну сумлінну працю у лісовому господарстві, вагомий внесок у розвиток мисливського господарства Хмельниччини. А директор підприємства В.І. Бурковський вручив мисливствознавцю цінний подарунок на пам’ять про колектив Проскурівського лісгоспу.

Пресслужба Проскурівського лісгоспу.

2 3 1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*