Продаж деревини за новими стандартами

Лісовим підприємствам та господарюючим структурам, які займаються продажем деревини, починаючи з 1 січня 2019 року, необхідно буде користуватися національними стандартами, гармонізованими з європейськими. В них суттєво змінено підходи до визначення розмірно-якісних характеристик в лісоматеріалах.

         Перехід на національні стандарти, гармонізовані з європейськими, передбачено постановою уряду №695 від 9 грудня 2014 року «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України» та у відповідності до наказу державного підприємства «Українськи науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 14 грудня 2015 року №184.

         У зв’язку з цим вся лісопродукція з 1 січня 2019 року буде продаватися на аукціонах відповідно до нових стандартів. Лісові господарства Хмельницького ОУЛМГ провели 4 грудня 2018 року торги з продажу необробленої деревини часткової заготівлі першого кварталу 2019 року відповідно до цих стандартів. У торгах взяло участь 131 деревообробне підприємство Хмельниччини та інших регіонів України. Всього реалізовано 92 відсотки або 14,3 тисячі кубометрів із 15,5 тисячі кубометрів деревини, виставленої на продаж. Виручка від реалізації складе 40,2 мільйона гривень. Отримані кошти будуть спрямовані на розвиток області і лісового господарства.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*