ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Зі слів директора ДП «Славутське лісове господарство   В. В. Сапожніка, щодня державна лісова охорона проводить рейди найбільш сприятливими для виникнення пожеж лісовими ділянками, особливо це стосується тих, де ростуть хвойні породи дерев. Загалом у нас 24 тисячі гектарів угідь, 70 відсотків – соснові насадження.

Влаштовано 35 кілометрів мінеральних смуг, доглянуто 30 кілометрів протипожежних розривів, перекрито 3 позапланові дороги. У нас є три спостережні вежі. Висотою від 30 до 50 метрів у залежності від того, у яких угіддях вони розташовані. На них цілодобово функціонують відеокамери спостереження. Відео постійно передається на пульт нагляду в диспетчерську підприємства. Ситуація моніториться цілодобово. Контролюються з веж і лісові угіддя сусідніх лісгоспів і у разі потреби допомагаємо їм.

У комплексі заходів, які були спрямовані на підвищення ефективності боротьби з пожежами, провідне місце займала організація служби державної лісової охорони та її практична діяльність з контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в лісі, недопущення та своєчасного виявленню виникаючих спалахів, з оперативного вжиття заходів по боротьбі з лісовими пожежами.

Виставлено 27 екземплярів наочної агітації та опубліковано 4 виступи в засобах масової інформації, аби вкотре застерегти мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Співробітники державної лісової охорони, єгері, технічний персонал, керівники та адміністрація підприємства завжди готові стати в бій із вогняною стихією. Налагоджена чітка співпраця із службою охорони праці, рятувальниками, військовими, іншими силовими та владними структурами. Щороку на початку сезону проводимо командно-штабні навчання. Дякуємо за допомогу та підтримку громадськості та небайдужих місцевих мешканців. Адміністрацією Славутського лісгоспу вживаються всі необхідні заходи для профілактики та недопущення загорань на території підприємства і у лісових масивах.

Прес служба ДП «Славутський лісгосп».

20200902_165328

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*