Профспілці лісівників — 25 років

У Києві 25 квітня 1996 року на Першому установчому з’їзді  створено профспілку працівників лісового господарства України, яка чверть століття стоїть на сторожі законних прав та інтересів працівників лісу.

    Обласна організація профспілки працівників лісу Хмельниччини нараховує в своїх рядах понад дві тисячі спілчан. Вона дотримується основних принципів – єдності, солідарності, справедливості! Обком профспілки, первинні профспілкові організації, профактивісти докладають багато зусиль у питаннях захисту законних прав спілчан на гідну працю, вибудовують паритетні та рівноправні стосунки  з роботодавцями на принципах соціального діалогу, взаємоповаги та взаєморозуміння.

І сьогодні, в період постійного реформування в країні, в тому числі  і в лісовій галузі, перед нами стоїть найважливіше завдання – максимальне збереження трудових колективів та їх працівників, збереження стійкого морально – психологічного клімату в колективах держлісгоспів області.

Шановні спілчани, активісти профспілкового руху та ветерани профспілки !

З нагоди  25-ї  річниці створення Профспілки працівників лісу, щиро вітаю вас  і висловлюю вам шану і вдячність за вашу невтомну працю в боротьбі за гідність людини праці. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, витримки, натхнення, оптимізму  і впевненості в нашій роботі  на благо лісової галузі області та  її працівників.

З повагою,
голова обкому профспілки
працівників лісового господарства    Віталій ЛІСОВИЙ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*