ПРО ГОТОВНІСТЬ СТВЕРДЖУЮТЬ ПЕРЕВІРКИ

Відомо, що пожежу краще попередити, ніж загасити. Але, якщо і трапиться лихо, до нього повинні бути готовими, як пожежники, так і лісівники. Як перевірити їхню готовність? Звісно, навчаннями, які постійно проводяться у ДП «Летичівський лісгосп». А ще про готовність протидіяти вогню сповна покажуть, як планові, так і непланові перевірки.

Так, непланову перевірку з дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки за період з 12 серпня 2020 року проведено головним інспектором відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Хмельницькій області майором служби цивільного захисту О.М. Колесником, начальником Летичівського РС ГУ ДСНС  капітаном служби цивільного захисту О.Р. Шевчуком, провідним інспектором-підполковником служби цивільного захисту М.В. Явдощуком, начальником Деражнянського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області підполковником служби цивільного захисту О.А. Кирилюком, головним інспектором – майором служби цивільного захисту Б.О. Стасюком.   П

Попередня планова перевірка проводилася у липні поточного року. Теперішня позапланова показала, що всі виробничі підрозділи, в цілому готові протистояти лісовим пожежам, хоч у всіх є незначні недоліки, які, або вже виправляються, або будуть виправлені у найкоротший термін.

img-6875-1e img-6876-fe img-6877-2a

 

 

 

 

 

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*