Про пожежну безпеку дбають повсякчас

       Спекотні дні для лісових господарств вкрай небезпечні виникненням лісових пожеж.  Саме тому в ДП «Хмельницьке ЛМГ» щомиті готові виїхати на боротьбу із стихією п’ять пожежних модулів на базі автомобілів підвищеної прохідності та пікап Nissan із шанцевим інструментом і усім іншим необхідним обладнанням. Підприємство також має  шість цистерн для води, які можна причепити до будь-якої вантажної автівки чи трактора.

       Важливо і те, що в лісомисливському господарстві створили розгалужену мережу лісових доріг із твердим покриттям, які забезпечують оперативний доступ до лісових масивів у разі виникнення пожеж. До речі, з  2011 року й до сьогоднішнього дня підприємство побудувало та капітально відремонтувало понад 21 кілометр лісових автомобільних доріг з твердим покриттям.

       Облаштовано 40 кілометрів мінералізованих смуг. У п’яти лісництвах обладнано пункти для зберігання протипожежного інвентаря. У кожному підрозділі лісгоспу є відомчі пожежні дружини, до складу яких входять працівники державної лісової охорони та лісівники. Загалом 56 чоловік.

      Розроблено та затверджено план взаємодії між підприємством та рятувальниками, органами виконавчої влади. У пожежонебезпечний період, особливо у святкові та вихідні дні, лісівники спільно із поліцією та рятувальниками постійно проводять рейди в лісах. Також налагоджено інформування населення про  необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісах.

      Цього року на протипожежні заходи та засоби підприємство витратило понад 111 тисяч гривень.

Пресслужба Хмельницького ЛМГ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*