Путівка в майбутнє для переможниці конкурсу

     Вихованка Самчиківського шкільного лісництва Маргарита Погребняк  перемогла в конкурсі Хмельницької обласної організації Товариства лісівників України, приуроченого до 100-річчя з дня народження  міністра лісового господарства Української РСР у 1966-1979 роках Б.М. Лук’янова.

    За рекомендацію Держлісагентства України директор ДП «Старокостянтинівське ЛГ» Юрій Грачук провів зустріч з  Маргаритою Погребняк  та її батьками.  Керівник підприємства вручив дівчині диплом фіналістки Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв 2021року й цінний подарунок. В ході спілкування з’ясувалося, що Маргарита має бажання  вступити до вищого навчального закладу на спеціальність «Лісове господарство».

    Директора лісгоспу це щиро порадувало і він пообіцяв сприяти випускниці у вступі до вищого навчального закладу шляхом надання відповідних рекомендаційних листів при вступі на контрактній основі.  ДП «Старокостянтинівське ЛГ» візьме на себе обов’язки оплати навчання відповідно до умов конкурсу. У свою чергу вихованка Самчиківського шкільного лісництва запевнила, що після здобуття лісівничого фаху  працевлаштується в ДП «Старокостянтинівське ЛГ».
Пресслужба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*