Підбили підсумки роботи

У Ярмолинецькому лісгоспі під керівництвом директора Івана  Кирилюка відбулася технічна рада підприємства. У її роботі взяли участь головні спеціалісти лісгоспу, спеціалісти лісогосподарського відділу, адміністратор електронного обліку деревини, керівники структурних підрозділів, помічники лісничих, майстри нижніх складів.

     Директор спершу розповів  про роботу  колегії Хмельницького ОУЛМГ. Потім розглянули хід виконання виробничої програми  за грудень  та в цілому за 2018 рік. За оперативною інформацією,  грудневе завдання  стовідсотково виконано за рахунок реалізації ялин новорічних, продукції побічного користування, лісопродукції в круглому вигляді, тріски паливної, мисливства та інших послуг. Це дало  можливість виплатити премії та допомоги на оздоровлення для  працівників.

На засіданні також розглянули зміни в стандартизації та визначення якості лісопродукції. Заступник директора з маркетингу та реалізації М.Бас запропонував провести розширене навчання майстрів лісу, помічників лісничих, інженерів відповідно до вимог нових національних стандартів.

    Підбиваючи підсумки техради, директор підприємства І. Кирилюк подякував колективу за роботу в 2018 році та закликав до продуктивної праці в новому році.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9530 IMG_9531

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*