Підтверджено сертифікат FSC

Лісова сертифікація – це діяльність, під час якої визнаний в установленому порядку орган засвідчує відповідність системи ведення лісового господарства встановленим екологічним та соціальним вимогам.

У ДП “Новоушицьке лісове господаство”  на початку грудня 2018 року проведено щорічний аудит в рамках процесу сертифікації за схемою FSC. Його здійснювала фірма MANNEPConLT, акредетована Лісовою Опікунською Радою. Аудитом оцінювалися відповідність “Тимчасовим стандартам NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні” версія від 12 грудня 2014 року та “Стандарт ланцюга постачання NEPCon для лісозаготівельних підприємств із використанням товарних знаків FSC утримувачами сертифікатів (FSC-STO-50-001V2-0)”. Перевірку  проводили  Георгій Бондарчук та Олександр Целіщев.

Аудит здійснювався за усіма критеріями. Відбулися виїзди аудиторів в лісові масиви, співбесіди з працівниками підприємства, місцевим населенням та адміністрацією району, іншими зацікавленими сторонами. А тому приємно відзначити, що  порушень вимогам критеріїв FSC в ДП “Новоушицьке лісове господаство” не виялено та було підтверджено відповідність виданого сертифікату.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господаство”

image4 image1 image2 image3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*