Під час акції зроблено багато корисних справ

       З 21 березня до 17 квітня тривала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом».  

        ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» за цей час провело низку інформаційно-пізнавальних заходів. Особлива увага приділялась роботі з членами учнівських лісництв та громадськістю.  Але головним заходом акції  було створення лісових насаджень. В перший день акції  проведено 6 бесід у школах, висаджено 40 дерев, розвішано 36 шпаківень за участю школярів. Було задіяно 105 чоловік. Створено лісові культури  в Городоцькому лісництві на площі 1,7га, висаджено 4 тисячі сіянців.

      У рамках Дня Довкілля   за ініціативи директора   лісгоспу  Івана Кирилюка  проведено благоустрій  Молодіжного парку, що при в`їзді в Ярмолинці.  Участь у заході   взяли  голова Ярмолинецької селищної  територіальної громади Андрій Шутяк  із заступниками, працівники апарату лісгоспу, Ярмолинецького лісництва та гаража.  Посадку дерев провели під гаслом «Посади кожен своє дерево» і створили декоративний паркан.

       Всього за період  акції  «Створюємо ліси разом» в межах господарської діяльності підприємства залучено 300 учасників, висаджено 4000 дерев, розвішано 800 шпаківень.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*