Разом з лісівниками садили ліс депутати і активісти

    Для привернення уваги громадськості та молоді до  садіння лісу ДП «Шепетівський лісгосп» проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом». Стартувавши, у Міжнародний день лісів, вона триватиме до Дня довкілля – 17 квітня.
Тож лісівники відповідно підготували локації –  ділянки, на яких відбудеться садіння лісових культур спільно з місцевими громади та іншими учасниками. Цього разу місцем створення нових лісів стали угіддя Плесенського лісництва. І хоч пандемія коронавірусу  внесла свої корективи, зокрема щодо зменшення кількості учасників акції, проте їх представництво було поважним, а обсяг виконаних робіт доволі значним.
В акції із садіння лісу окрім лісівників  взяли участь депутатський корпус міської ради на чолі з міським головою Віталієм Бузелем та активісти-шепетівчани, які вболівають за примноження зеленого багатства краю.
   Зрозуміло, що з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19, всі заходи  проводилися із дотриманням  карантинних обмежень.
Директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир  Сасюк щиро привітав учасників акції:
– Дуже приємно, що кожного року представники місцевої влади підтримують лісівників, цікавляться лісом, нашою нелегкою роботою. Щиро вдячні за співпрацю і підтримку керівництву міста та активним шепетівчанам, які постійно підтримують із нами дружні стосунки і допомагають створювати ліси, –  зазначив директор підприємства  – Символічно, що акція стартувала 21 березня, в Міжнародний день лісів, який  цього року  проводиться під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту». Лісівники нашого підприємства цього року мають виконати досить значний обсяг роботи з посадки лісів, тому бажаю усім злагодженої праці, гарної погоди, успіхів, здоров’я та 100-відсоткової приживлюваності новостворених культур.

Перед початком садіння було проведено відповідний інструктаж з техніки безпеки та з посадки лісу.
На  ділянці площею понад один гектар Плесенського лісництва учасники акції створювали лісові культури дуба звичайного, сосни звичайної. Загалом висадили понад п’ять тисяч саджанців,
Пресслужба Шепетівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*