Рейдові бригади діють ефективно

Важливим напрямком лісогосподарської діяльності є захист лісів від шкідників, хвороб, самовільних рубок та браконьєрства. Охорона лісів від незаконних рубок перебуває на постійному контролі адміністрації  ДП «Славутське лісове господарство». Вже не перший рік рейдові бригади підприємства, створені з працівників державної лісової охорони та спеціалістів апарату управління, цілодобово патрулюють ліси  району. Зараз у їхньому складі 69 чоловік. Робота  бригад  цілком підтвердила свою ефективність, адже лісопорушення зменшилися в рази.

     Для покращення охорони лісових масивів від лісопорушень також залучили до патрулювання охоронну фірму, працівники якої озброєні спецзасобами та мають необхідний досвід.

     За дев»ять місяців цього року рейдовими бригадами зроблено 614 патрульних виїздів. На порушників лісового законодавства складено 2 адміністративних протоколи за фактом незаконного полювання та 16 адміністративних протоколів за самовільнірубки. Також відкрито 10 кримінальних проваджень  за  фактами самовільних рубок лісу.

Ю.ЧЕРНЯК,

Інженер з охорони та захисту лісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*