Ретельно готуються до весняних лісокультурних робіт та пожежонебезпечного періоду

У Проскурівському лісгоспі відбулася виробнича нарада. Розглянуто  хід підготовки до весняної лісокультурної компанії та пожежонебезпечного періоду.  

 Директор підприємства Вадим БУРКОВСЬКИЙ зосередив увагу на  пожежонебезпечному періоді, зокрема на необхідності активізації структурних підрозділів та  державної лісової охорони до запобігання, вчасного виявлення і реагування  на випадки пожежі поблизу лісового фонду підприємства та зменшення імовірності виникнення пожеж у лісовому фонді. 

Після цього керівники лісгоспу й структурних підрозділів  відвідали ділянку санітарно-вибіркової рубки у кварталі 45, виділ 19 Хмельницького лісництва, де оглянули   розроблену лісосіку. Потім побували на рубці освітлення у кварталі 3, виділ 15 Волочиського лісництва. Директор наголосив на необхідності терміново провести освітлення на всіх ділянках лісових культур, що цього потребують. Далі делегація переїхала у Старокостянтинівське лісництво, де  оглянули лісові культури  та як ведеться санітарно-вибіркова рубка.

Після завершення виїзду обговорили виявлені недоліки й визначили  терміни їх усунення. Також складено плани роботи на поточний місяць.

   Слід додати, що  на нараді розглянуто низку інших питань. Зокрема, детально проаналізовано   результати перевірки  діяльності підприємства державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області  та управлінням держпраці у Хмельницькій області.   Головний лісничий Віталій ГАВРИЛЮК та головний інженер Олександр КОСТЮК звернули увагу працівників лісгоспу на  недоліки,  виявлені в ході вищезгаданих перевірок. Зобов’язано керівників підрозділів в найкоротші терміни усунути їх та   не допускати в подальшій роботі.

Пресслужба Проскурівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*