Робота з молодими спеціалістами

IMG_20190816_112110У ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” працюють молоді спеціалісти – випускники вищих навчальних закладів.
Строк, протягом якого випускник вважається молодим спеціалістом, становить три роки з моменту укладення з ним трудового договору. Молоді спеціалісти під керівництвом досвідчених керівників набувають практичних і організаційних навичок, на практиці застосовують здобуті знання, вивчають специфіку роботи в галузі лісового господарства, поглиблюють одержані у вузах теоретичні знання.
На підприємстві молоді фахівці обіймають різні за фахом посади, а саме : вальника лісу, Інженера з лісових культур, майстра лісу, інженера з охорони праці, помічника лісничого. Досвідчені керівники та колеги приділяють кожному з них постійну увагу й організовують роботу з виконання молодими фахівцями їхніх посадових обов”язків. Злагоджена співпраця між головним інженером Олександром Остапенком (в минулому провідний інженер з охорони праці) та молодим фахівцем – інженером з охорони праці Катериною Вихівською ( фото 1)забезпечує в подальшому відповідний рівень охорони праці на підприємстві. Один із прикладів є робота досвідченого провідного інженера з охорони та захисту лісу Олега Куліша і молодого фахівця, інженера з лісових культур Ярослава Слуцького (фото 2). Вони оглядають пробну площу на освітленні, де визначають порядок обміру складеної готової продукції з метою встановлення фактичного обсягу виборки.
О. Куліш (фото 3) навчає молодого фахівця, як правильно орієнтуватися в лісових насадженнях з використанням плану лісонасаджень.
Н. ІЩУК,
старший інспектор з кадрів.

IMG_20190815_162100 (1)

IMG_20190815_154209 (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*