РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПЕТРА ПЕШКА В ЯРМОЛИНЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП

З робочим візитом відвідав ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.

У його ході  відбулося знайомство начальника управління з колективами апарату та структурних підрозділів підприємства. Директор лісгоспу Іван Кирилюк  доповів, що головне завдання підприємства є і буде – лісовідновлення на належному рівні, охорона лісу від пожеж та незаконних рубок, захист лісу від шкідників та хвороб, раціональне використання лісосировинних ресурсів в порядку проведення головного та проміжного користування лісом. Також директор лісгоспу зупинився на перспективах розвитку підприємства та проблемах, з якими доводиться стикатися в повсякденній роботі.

Одним з перспективних напрямків, який вже діє в лісгоспі, є переробка тонкомірної деревини в паливну тріску для забезпечення котелень підприємств та установ області сировиною, дешевшою за природній газ. У лісгоспі відновлено побічне користування лісом  (садівництво та ягідництво). Начальник управління підтримав даний напрямок діяльності лісгоспу, зазначивши, що «…ми повинні жити не лісом єдиним…».

Під час діалогу з керівниками та робітниками структурних підрозділів П.С.Пешко  наголосив, що основне завдання вартових зелених шат –  належне ведення лісового господарства, збереження та відтворення лісів, а вже після – реалізація продукції, як результат.

Підбиваючи підсумок візиту, начальник управління подякував колективу за роботу, надав ряд рекомендацій та побажав не зупинятися на досягнутому, адже лісгосп виробив свій почерк й потрібно лише чітко й наполегливо вести визначені напрямки діяльності.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*