Розвиток мисливського господарства залежить від подальшої консолідації зусиль

На Хмельниччину завітали члени Ради громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь». Метою їх приїзду було залучення до своїх рядів колег нашої області.

Під час зустрічі член Ради асоціації і один із її засновників Віктор Червоний звернувся з пропозицією об’єднати зусилля і дії з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, забезпечення єдиного потужного впливу на створення нової та удосконалення чинної законодавчої та нормативно-правової бази в Україні з питань ведення мисливського господарства. Також передбачається формування об’єктивної громадської думки про мисливство взагалі та вплив полювання на охорону, збереження та збільшення чисельності як об’єктів державного мисливського фонду, так і тваринного світу в цілому, зокрема і червонокнижних.

Українське суспільство, в тому числі і політики, ведуться на популістські гасла псевдо-екологів «Все заборонити!», тому останнім постійно вдається протягувати через Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України закони та постанови, які частіше шкодять, ніж допомагають покращити стан як мисливського, так і лісового господарства завдяки тому, що одні хочуть сподобатись виборцям, а інші – відпрацювати надані їм гранти.

У зв’язку з цим, роль громадських організацій таких, як ця Асоціація, в питаннях формування об’єктивної громадської думки про лісове і мисливське господарство є надзвичайно важливою та необхідною.

Ми маємо протидіяти представникам так званих громадських організацій псевдо- екологів, які своїми популістськими гаслами та діями намагаються сформувати негативний образ мисливця як браконьєра.

Окрім зазначеного, безумовно, існує ще багато проблемних питань і недоліків у сфері мисливського господарства та полювання, які потребують позитивних змін та нагального вирішення.

В зв’язку з цим, з метою створення регіональних структур  Асоціації, він запросив усіх користувачів мисливських угідь до співпраці.

Учасники зустрічі погодилися, що спільні зусилля можуть призвести до корінних позитивних змін в ситуації, що складається в мисливському господарстві.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ

photo_2018-12-05_13-54-14 photo_2018-12-05_13-55-14

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*