Розширюють мережу лісових автодоріг

Вивезення лісопродукції в Старокостянтинівському лісгоспі складає майже чверть  від виробничих витрат. Звичайно, багато залежить від  механізмів, їхньої продуктивності. Проте, коли фактично три місяці  на рік тривають несприятливі погодно-кліматичні і відповідно дорожні умови, то тоді значно збільшується вартість вивезення. Вона особливо залежить  від стану лісових автомобільних доріг.

  Варто зазначити, що протяжність лісогосподаських артерій сполучення підприємства в лісфонді складає 317 км. Багато з них мають невисокий технічний стан і в основному- грунтові. До того ж, угіддя лісгоспу розташовані  на території шести адміністративних районів  та складаються з сорока чотирьох окремих урочищ, добратися до яких нелегко.

Виходячи з власних фінансових можливостей, підприємство  ремонтує й будує лісові дороги. В поточному році проводиться капітальний ремон ( посилення дорожного покриття) траси довжиною 1,8  км у Сковородецькому лісництві та будівництво  дороги довжиною 2,6 км в Грицівському лісництві. Вже підготовлено 1 км земляного полотна, проводиться облаштування дорожного покриття. Ремонт та будівництво шляхів сполучення планується здійснювати і в подальшому.

Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

фото дорога 1 фото дорога 2 фото дорога 3 jpeg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*