Рятувальники провели перевірку ДП «Ізяславський лісгосп»

Рятувальники провели перевірку готовності ДП «Ізяславське лісове господарство» до протипожежного захисту лісів та реагування на надзвичайні ситуації у літній період.

Вони цікавилися виконанням спеціальних технічних заходів з недопущення розповсюдження вогню у лісі, влаштуванням мінералізованих (протипожежних) смуг, шлагбаумів тощо. Також перевірці підлягала готовність наявної пожежної і пристосованої для пожежогасіння техніки, забезпечення належного захисту населених пунктів, розташованих поряд із лісовими масивами, налагодження систем оповіщення населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Рятувальники оглянули будівлі господарства з метою перевірки правил пожежної безпеки в них.

Було встановлено, що у лісогосподарському підприємстві розроблено необхідні плани організаційно-технічних заходів щодо попередження та боротьби з лісовими пожежами, видані накази про закріплення водіїв за пожежними автомобілями та про підготовку до початку пожежонебезпечного періоду. Розроблено та затверджено мобілізаційні плани гасіння лісових пожеж, інструкції взаємодії з місцевим підрозділам ДСНС.

яяя пппп ппппву

 

 

 

 

 

Прес – служба ДП «Ізяславський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*