САДИТИ ЛІС – ТВОРИТИ КРАСУ

Цьогоріч у ДП «Летичівський лісгосп» було заплановано  висадити ліс на площі 50 гектарів. Доведене завдання перевиконано. Навесні створено лісові культури  на  площі 40,5 гектарів, а восени ще понад   10 га. Осінні лісокультурні роботи триватимуть, допоки буде сприятливою на це погода. Осінь потішила лісівників  теплом, отож використано було кожну погожу днину.

Лісовідновлення проводиться на цьогорічних зрубах. Зараз не можна сказати, в якому лісництві краще спрацювали, де більше посадили. Всі ділянки, що звільнені від стиглого, всохлого, або хворого лісу, відразу ж в обов’язковому порядку (після підготовчих робіт), заліснюються.

Створення лісових культур проводилося  однорічними сіянцями з розсадника (жолудь посіяли  навесні і восени висадили з посівного відділення). Висаджувалися культури основних лісоутворюючих порід – дуба звичайного та сосни звичайної. Через різкий перепад температури в повітрі, пониження рівня грунтових вод, відсутність влітку дощів, сосна важче приживлюється. Тому осінню сосну садити краще. У вологій землі молоденькі саджанці приймаються краще.

У кожному з чотирьох лісництв Летичівського лісгоспу організовано лісокультурні бригади, в «гарячу» пору допомагають працівники лісової охорони, залучається громадськість. Роботи виконуються вчасно, сумлінно, бо і сіянці,  і саджанці – високоякісні, приживлюваність культур не менше 90  відсотків.

На фото: лісокультурниці Бохнянського лісництва.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG-27ce8c8e03567539bb6c6b472627c593-V IMG-afcf0b0582c8e2304e15775426bd79dd-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*