Святкові заходи до Дня знань

Цього року з метою популяризації професії лісівника працівники ДП “Новоушицьке лісове господарство” взяли активну участь у святкуванні 1 вересня – Дня знань – свята просвіти, знань та науки. У цей день працівники підприємства намагалися донести до молоді специфіку лісової галузі, нагадати про необхідність шанобливого ставлення до лісу і природи в цілому.

У трьох школах району лісничий Струзького лісництва Бондар В. М., лісничий Новоушицького лісництва Самсонюк В. І. та старший майстер лісу Зеленокуриловецького лісництва Столяр А. В. виступили перед учнями з привітальними промовами, закликали їх брати активну участь у діяльності шкільних лісництв, різних лісівничих заходах та вручили подарунки.

Окремо слід відмітити про урочистості з нагоди початку нового навчального року у Новоушицькому коледжі Подільського ДАТУ. Цей навчальний заклад готує спеціалістів за спеціальностю “Лісове господарство” кваліфікаційного рівня “Молодший спеціаліст”. В урочистостях  взяли участь головний лісничий ДП “Новоушицьке ЛГ” Лукомський О. О. та інженер лісових культур Кривий С. В. У своєму зверненні головний лісничий привітав працівників і студентів коледжу, наголосив на важливості професії лісівника та побажав, щоб майбутні лісівники у своєму житті та професійній діяльності керувалися кредом – “Працівники лісової галузі живуть і працюють для століть”. Також необхідно відзначити, що підприємство активно допомагає коледжу у роботі та навчанні студентів, проходженні виробничих практик. Інженер лісових культур Кривий С. В. за сумісництвом викладає у коледжі. Також колишній директор підприємства Лісовський С. Б. є викладачем в даному навчальному закладі зі спеціальних дисциплін.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

3 2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*