Святкові привітання Петра ПЕШКА з нагоди Дня працівника лісу

Шановні лісівники і ветерани галузі! Щиро вітаю вас з нашим родинним та професійним святом –  Днем працівника лісу! Трудові колективи державних лісогосподарських підприємств області, як завжди, зустрічають його вагомими досягненнями й здобутками. Всі основні завдання значно перевиконано. З початку року ліси відтворено  на площі 667 гектарів, чистий дохід від реалізації продукції ( товарів, робіт, послуг) за вісім місяців склав майже 660 мільйонів гривень. Середньомісячна зарплата працюючого становить  понад 24 тисячі гривень і є  найвищою в галузі протягом останніх трьох років. До бюджетів усіх рівнів і Єдиного соціального внеску сплачено  більше 225 мільйонів гривень.

Лісівники Хмельниччини займають провідні позиції в лісовій галузі держави. І це спонукає  трудитися ще ефективніше, вести постійний пошук резервів, впроваджувати нове. Дякую усім вам за сумлінну працю, за виконання свого професійного обов’язку перед суспільством.

Бажаю усім лісівникам та їх родинам, ветеранам галузі  міцного здоров’я, достатку,  мирного неба, віри в щасливе майбутнє нашої України!

                                                                           Петро ПЕШКО,

                                                                           начальник Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*