Сезон полювання – сезон рейдів

З відкриттям 3 серпня сезону полювання на пернату дичину розпочалися й рейди-перевірки мисливців. Адже досить часто полювання проводиться незаконно, без відповідних дозволів, у заборонених місцях чи з недотриманням правил добування дичини.
Зараз лісова охорона ДП “Новоушицьке лісове господарство” постійно патрулює лісові й водно-болотні угіддя, що розташовуються в межах території діяльності підприємства. Активно до цього залучаються працівники Новоушицького відділення Дунаєвецького відділу ГУ національної поліції в Хмельницькій області. Люди останнім часом дуже агресивно налаштовані, особливо браконьєри, не реагують на зауваження чи заборони, тому співробітники поліції є вагомим фактором у донесенні чинних норм та заборон до громадян.
З початку сезону полювання 2019-2020 року по ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено десять рейдів. Не виявлено жодного випадку порушень правил полювання. А це значить, що постійні перевірки дисциплінують громадян у дотриманні законності та збереженні природних багатств.
І. ГОРПИНЮК,
районний мисливствознавець.

IMG-4956d1f706ac26a2a94a28bcff772fa0-V

IMG-7715cba226e3c83daa712ff8052a0f77-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*