Сезон розпочали рано

У зв’язку із настанням доволі теплої погоди в ДП “Новоушицьке лісове господарство” розпочався лісокультурний сезон. Аби зберегти  вологу, в Струзькому лісництві готують ґрунт під посів лісових культур. Здійснено його поновлення   на зрубах, що були підготовлення з осені, на площі 5 га. Проведено нарізання борозен ПКЛ-70 трактором МТЗ-82 на площі 2 га. Усього по ДП “Новоушицьке лісове господарство” на 2019 рік заплановано посів та посадку лісових культур на площі 19,2 га.

Слід відмітити, що цьогоріч поряд із традиційною схемою для підприємства при створенні лісових культур 6×0,7 м, впроваджується нова – 4×0,7 м, із п’ятим рядом клена гостролистого.

Задля кращої схожості та приживлюваності лісових культур, як тільки дозволить погода, роботи з підготки ґрунту будуть продовжені, щоб якомога раніше приступити до створення лісових насаджень. Адже з одного боку потрібно пильнувати за наявністю вологи у ґрунті та дотриманням термінів садіння. А з іншого, через значні плюсові температури, що склалися наприкінці зими, закладений у ями жолудь почне проростати та втратить  посівні якості, що також підганяє у термінах висіву. Задля уповільнення процесу проростання по лісництвах підприємства проведено снігування жолудя в ямах.

Виконуючи ці заходи, лісівники підприємства в першу чергу дбають про якісне відновлення лісів, їх високу приживлюваність та успішне виконання поставлених лісокультурних завдань.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство

image2 image1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*