Семінар-навчання з охорони праці

На базі Маківського лісництва ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство»   під головуванням заступника начальника   Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  Володимира Колесника   проведено семінар-навчання з охорони праці з посадовими особами, фахівцями  та вальниками лісу.  Детально розглянуто Правила охорони праці  для працівників лісового господарства та лісової промисловості,  а також  виконання вимог карт технологічного процесу, дотримання вимог безпеки на лісозаготівельних роботах.

              Особливу увагу звернули на  проблемні питання  при експлуатації  механізмів,  при  виконанні вантажно-розвантажувальних робіт і робіт на висоті. Мова йшла й про  забезпечення безпечного перевезення вантажів автомобільним транспортом.   

Директор Кам’янець-Подільського лісгоспу Валерій Пустильний детально розповів, як поставлено охорону праці на підприємстві. Так, організовано кваліфікований нагляд за виконанням робіт та експлуатацією об’єктів з підвищеною небезпекою. Розроблено виробничі інструкції і інструкції з охорони праці та інші нормативні акти з охорони праці, які діють в межах підприємства. Проведено інструктажі з охорони праці, також усім працівникам видано виробничі інструкції та інструкції з охорони праці під розписку. Члени постійно-діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці пройшли навчання і перевірку знань, а працівники пройшли навчання і перевірку знань з охорони праці в комісії підприємства із залученням представників  управління Держпраці у Хмельницькій області.

Захід пройшов на належному рівні й сприятиме підвищенню рівня охорони праці.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

DSCF8494 DSCF8501 DSCF8507

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*