Семінар-нарада з питань державної служби

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено семінар-нараду з актуальних питань державної служби. У заході взяли участь спеціалісти облуправління та представники Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Заступник начальника Міжрегіонального управління В.М. Бражевський детально зупинився на запобіганні корупції, наголосивши, що авторитет влади залежить від поведінки державних службовців. Виступаючий розповів про обмеження для службових осіб, про взаємостосунки між керівниками й підлеглими та про обставини, що призводять до конфлікту інтересів.

Головний спеціаліст управління І.В. Волощук говорила про основні аспекти проведення оцінювання роботи держслужбовців у відповідності до Закону України» «Про державну службу». Наголошувалося, що мета оцінювання – визначити якість виконання держслужбовцями поставлених завдань, прийняти рішення про преміювання та планування службової кар’єри конкретних осіб.

Щорічно таке оцінювання відбувається в жовтні-грудні. За підсумками – проводиться оціночна співбесіда.

В учасників семінару виникло багато запитань, на які фахівці Міжрегіонального управління дали  відповіді.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

IMG_0003 IMG_0004 IMG_0005 IMG_0006 IMG_0007 IMG_0008 IMG_0009 IMG_0010 IMG_0001 IMG_0002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*