Славутське лісове господарство

ДП “Славутське лісове господарство”
30000, м.Славута, вул. Кузовкова,1
тел. +38 (03842) 7-03-90+38, (03842) 7-03-15
E-mail: sekretarsl@ukr.net  Сайт: http://slavutalis.com.ua

Славутське лісове господарство

Славутський край відомий голубими плесами мальовничих озер, в які вдивляються крони задумливих дерев, де полощуться трави, відпочивають птахи, п’ють воду звірі… До речі, тут водяться бобри, дикі кабани, качки, білі чаплі, лосі, косулі, інші тварини, що занесені до Червоної книги. Місцеві ліси славляться також унікальними породами дерев, розмаїттям лікарських рослин, смачнючих ягід.

Славутський лісгосп знаходиться в так званій Малополіській зоні змішаних лісів. Його територія складає 23,1 тисячі гектарів.

Грунти поліського краю бідні на поживні речовини, тому мало придатні для ведення сільського господарства. Зате вони підходять для вирощування сосни і дуба. Напівфабрикати і вироби зі славутськго дуба – неповторної, яскраво вираженої світло-жовтої текстури – користуються величезним попитом.

Ростуть добре тут також береза, вільха, ялина, інші породи дерев. Загальний річний приріст деревини сягає 104 тисяч кубометрів, а вирубують її протягом року в межах 80 тисяч кубометрів.

Працівники лісгоспу на перше місце ставлять питання збереження та відтворення лісів. Задля цього щороку заліснюють площі близько 200 гектарів.
Зробивши гігантський крок у технічному переозброєнні, лісгосп не поступається подібним європейським підприємствам, він вийшов на світовий ринок не з сировиною, а з продукцією переробки й завойовує нові рубежі.
Для деревообробного комплексу закуплено імпортне устаткування, яке дає можливість виготовляти десятки тисяч квадратних метрів паркету. Варто зазначити, що 50 відсотків паркету тут виготовляється з ясена, а попит на цей матеріал постійно зростає.
На замовлення будівельних організацій фахівці держлісгоспу виготовляють ламель, – з неї виходить високоякісна підлога.
Тут постійно вдосконалюються методи господарювання, а за досвідом роботи приїжджають спеціалісти галузі з усіх регіонів України.
Такі підходи сприяють щорічному зростанню техніко-економічних показників. Це дає змогу виділяти дедалі більші кошти на розвиток господарства. Чимало уваги приділяється екології та природоохоронній справі.

Не забуває держпідприємство про працівників: зокрема, для них побудовано їдальню, яка своїм облаштуванням, інтер’єром не поступається сучасному ресторану. Діє на підприємстві також пекарня, підсобне господарство. Після важкого трудового дня можна переключитись на фізичні навантаження у сучасно обладнаному спортивному залі.
Ветерани підприємства систематично забезпечуються дровами, путівками до профоздоровниці, їм надається матеріальна допомога.

Славутський лісгосп продовжує активно розвиватись завдяки професійному колективу, який постійно працює над збільшенням виробничих потужностей задля випуску актуальної, конкурентоспроможної продукції. Нею цікавляться не лише на теренах України, а й, зокрема, в Німеччині, Австрії, Чехії, Польщі, Словаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*