Славутський лісгосп порадував своєю продукцією на виставці

Сьогодні Славута є одним із важливих промислових центрів Хмельницької області. Тут успішно працює 17 середніх та 110 малих підприємств, а також багато підприємств торгівлі, громадського харчування,  сфери побутових послуг.

     Серед них – і ДП «Славутське лісове господарство», яке робить значний внесок у бюджет міста. Так, за вісім місяців 2018 року до бюджету  перераховано 2541,4 тисячі гривень податку на доходи з фізичних осіб. Зростання, порівняно з відповідним періодом минулого року, становить 79 відсотків.

     Лісогосподарське підприємство бере активну участь у житті міста. У рамках святкування 401-ї річниці  Славути лісівники ще раз підтвердили, що вони дбають про розквіт рідного міста, долучившись до різноманітних заходів. Особливо містян зацікавила  виставка-розпродаж  «Дари Поділля і Полісся – 2018». Лісівники  представили на ній багато видів і форм декоративних рослин, побічну продукцію лісу – ягоди, варення, соки, а також різноманітні товари народного споживання. Відвідавши виставку,  голова облдержадміністрації Вадим Лозовий   дав високу оцінку експозиції лісівників.     Виставка ще раз засвідчила, що лісівники Славутчини працюють потужно, ефективно, для людей міста і району.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

DSC_0416 DSC_0428 DSC_0435 DSC_0436 DSC_0445

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*