Славутський лісгосп справився з основними завданнями року

Дружний колектив Славутського лісгоспу, який нараховує 109 чоловік, в умовах пандемії, карантину та економічного спаду в державі, справився з основними економічними показниками минулого року. Так, споживачам продано  продукції на 101 мільйон 619 тисяч гривень.  Обсяг реалізації на одного працюючого за  рік склав 932 тисячі 284 гривні. Отримано 3 мільйони 216 тисяч гривень чистого прибутку.
     За рік сплачено 44 мільйони 573 тисячі гривень податків, зборів і платежів. З них до державного бюджету перераховано 25 мільйонів 739 тисяч гривень, до місцевого бюджету – 13 мільйонів 880 тисяч, єдиного соціального внеску – 4 мільйони 954 тисячі гривень.
     Річний фонд оплати праці становив 25 мільйонів 870 тисяч гривень, а середньомісячна оплата праці штатних працівників  склала 19 тисяч 778 гривень.
     У міру можливості лісгосп допомагає вирішувати і соціальні питання місцевих жителів. Громадянам без обмежень реалізовується дров’яна  деревина для опалення житла та ділова деревина для будівництва  і ремонту осель. Надається допомога сільським громадам, школам, лікарням, а також жителям, які потерпіли від стихійних лих. 
     Пресслужба  ДП «Славутський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*