Спартакіада ветеранів спорту

З метою популяризації ветеранського руху та розвитку спортивних зв’язків між сусідніми містами і селищами в Першотравенському ліцеї, що на Житомирщині,  відбулася зимова cпартакіада ветеранів спорту «За здоровий спосіб життя».

Організаторами змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, стрільби виступили осередок ветеранів спорту Полонської ОТГ та Першотравенська селищна рада.  На свято прибули команди з Баранівки, Шепетівки, Полонного, Понінки, Першотравенська.

Місто Шепетівку у змаганнях з волейболу гідно представили ветерани команди «Лісівник» ДП «Шепетівський лісгосп» на чолі з капітаном команди Володимиром Сасюком.

Голова осередку ветеранів спорту Полонської ОТГ М. Павлюк  та секретар Першотравенської селищної ради Л. Піщанецька, директор ДП «Шепетівський лісгосп В.Сасюк подякували ветеранам заучасть у спартакіаді, пропаганду здорового способу життя та побажали усім учасникам міцного здоров’я, нових звершень і перемог.

Потім розпочалися цікаві змагання у кожному виді. Перше загальнокомандне місце завоювала збірна ветеранів спорту Полонного. На другій сходинці – команда Шепетівка, яка була кращою у волейболі. Третє почесне місце посіла команда Понінки.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

img-8202d1c3ed24ee5799b0bd093925be4c-v-f3 img-15ad26a6a4f7fb89f30eadacbccfb0f0-v-ba

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*