Співпраця лісівників з територіальною громадою в озелененні

          У рамках співпраці між ДП ”Старокостянтинівське лісове господарство” та Старокостянтинівською тариторіальною громадою  проведено спільний семінар-навчання з догляду за зеленими насадженнями.
          Спеціалісти територіальної громади, представники комунальних підприємств, фахівці відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрою виконавчого комітету міської ради, працівники держлісгоспу  розглядали питання дотримання вимог при  обрізуванні дерев та кущів зелених насаджень, терміни проведення робіт з врахуванням кліматичних умов регіону. Також ознайомилися з технологією й інструментами  обрізування,  проведенням доглядів за насадженнями відразу після обрізування та в подальшому вирощуванні.
         Присутні ознайомились з фотоматеріалами, методами вирощування та видами доглядів за швидкоростучими деревами, зокрема павловнії.  Обговорили питання охорони та збереження хвойних і декоративних рослин.
          Здобуті на семінарі знання допоможуть досягти естетичного озеленюючого ефекту від існуючих  насаджень на території громади, так і тих насаджень, які будуть створені  навесні поточного року і в подальшому.
 Пресслужба Старокостянтинівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*