Спільна нарада з військовими

У військовій частині, яка розміщена біля с. Цвітоха Славутського району Хмельницької області, відбулася спільна нарада з участю керівників, спеціалістів Славутського і Шепетівського лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ, військових лісгоспів і служби пожежної безпеки Західного територіального відділу пожежної безпеки Міноборони.  Участь у її роботі взяли й керівники місцевих органів влади.

Мова йшла про запобігання пожежам, надзвичайним ситуаціям природного та техногенного характеру в пожежонебезпечний період в районі дислокації військової частини.  Розглянуто низку питань  з організації охорони прилеглих територій,  комунікацій, дорожньої мережі залізничних колій та дотримання протипожежної безпеки.

Місцеві жителі ще добре пам’ятають травневі події 2005 року, коли ситуація з пожежею у військовій частині вийшла з-під контролю та розпочалась евакуація населення, яке потрапило в зону ураження. Нехай такий досвід не знадобиться нам, але  з нього потрібно зробити висновки.

Місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування,  ДСНС, поліції, лісовим господарствам були доведені заходи щодо порядку оповіщення та проведення евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Прес-служба Славутського лісгоспу

Фото0786

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*