Спільно діяли злагоджено

Щоб удосконалити  навики в  протистоянні  вогняній стихії у лісовому масиві та під час пожежі зберегти якомога більше зелених насаджень, вогнеборці 13 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС Хмельниччини спільно із добровільною пожежною дружиною ДП «Ізяславський лісгосп», а також Замкової виправної колонії № 58  провели комплексне тактичне навчання.
Відпрацьовано взаємодію оперативних служб району, оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та добровільних пожежних дружин під час ліквідації умовної пожежі у лісовому масиві. Також перевірено рівень підготовки начальницького складу підрозділів щодо організації та керування під час ліквідації загоряння на території лісництва.

На навчаннях продемонстрували різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірили боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Такі навчання дуже корисні, адже дають змогу скоординувати спільні дії, зменшити час на ліквідацію, а відповідно, і збитки від лісових пожеж.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*