Спільні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі

Поблизу села Соломна Волочиського району працівники ДП «Проскурівський лісгосп» та рятувальники 9 ДПРЧ УДСНС провели спільні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію в ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.
Задля відпрацювання спільних дій представники ДСНС та лісгоспу в ході навчання здійснили низку заходів з реагування на сигнал про виникнення загоряння і прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

Було продемонстровано гасіння пожежі із застосуванням власних сил лісової охорони за допомогою ранцевих вогнегасників, а також із залученням додаткових сил і спецтехніки аварійно-рятувальної служби.

Спільні навчання з гасіння лісових пожеж дуже важливі, адже під час тренувань можна врахувати різні нюанси та відпрацювати злагоджені дії. А це значить, що кожна зекономлена хвилина дасть змогу швидше побороти вогонь та врятувати ліс і все живе у ньому.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*