Станьте на захист первоцвітів!

Як тільки пригріє перше весняне сонечко, у наших лісах з’являються   тендітні первоцвіти. Ми мало знаємо про них. Дивно, але ці квіти не бояться раптового снігу, морозу. Вони є немов символом пробудження природи від зимового сну.

Первоцвіти дуже швидко зацвітають, перетворюючи землю на яскравий килим, але зовсім на короткий час. Як радісно помилуватися неповторною красою природи — первоцвітами!

З метою популяризації й примноження екологічних знань та виховання дбайливого ставлення до природи на теренах Національного природного парку «Мале Полісся» проводяться інформаційно-пізнавальне заняття про первоцвіти. Наразі було здійснено візит до Ізяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей” ім. О. Кушнірука. В ході заняття дітей ознайомлено із видовим складом первоцвітів Парку, з видами, котрі занесені до Червоної книги України. Також учням розповіли, що зривання, продаж і навіть купівля первоцвітів є злочинами, що караються великими штрафами.

Після завершення екоуроку спільно дійшли до того, що при зустрічі з прекрасними квітами потрібно мати пошану до цих чарівних і до того ж цілющих рослин.

Прес-служба НПП «Мале Полісся»

DSC_0076 DSC_0087 DSC_0094 DSC_0082 DSC_0075

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*