Старокостянтинівський лісгосп провів екскурсії, зустріч з громадськістю

У Міжнародний день лісів, 21 березня розпочалася акція Державного агентства лісових ресурсів України    “Створюємо ліси разом”.    До неї долучились і працівники ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”. 
  Так, у Самчиківському лісництві для школярів та учнів шкільного лісництва проведено екскурсію в декоративному розсаднику. Їх ознайомили з методами вирощування рослин, проведенням доглядів за саджанцями.  Юні природолюби взяли участь у розвішуванні шпаківень.
  На базі Грицівського лісництва відбулася зустріч керівництва лісгоспу з представниками місцевої територіальної громади, громадської організації “Відродження Грицева” та  населенням краю. Її учасники  ознайомилися з лісогосподарською діяльністю підприємства, перспективами розвитку лісового господарства.

Відбулася тематична екскурсія-огляд об’єктів лісокультурного виробництва. Оглядаючи ділянки лісових культур і тепличне господарство, учасники зустрічі  дізналися, як здійснюється механізація лісокультурних робіт,  як застосовуються передові методи вирощування лісового посадкового матеріалу.

Пресслужба ДП “Старокостянтинівське ЛГ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*