Теплицю зрошує «Туман»

Кожного року з’являються технології, які відкривають нові перспективи для лісовідновлення та лісорозведення. Тому, щоб у майбутньому отримати високопродуктивні насадження, вже сьогодні треба дбати про вирощення  якісного посадкового матеріалу. З цією метою  на базі Грицівського лісництва ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ створено нову сучасну теплицю площею 300 квадратних метрів. Цього року  планується виростити тут 40 тисяч сіянців модрини, щоб забезпечити і потреби лісгоспу для лісовідтворення на ділянках, і  реалізацію іншим підприємствам.

Теплиця модернізована системою крапельного зрошення «Туман», яка створює мікроклімат, необхідний для вирощування покращеного посадкового матеріалу. Отож відпала необхідність використання окремої системи для внесення поживних речовин та добрив.

При проектуванні теплиці був вибраний тип даху полігональний, що в майбутньому дозволить «латати» плівку. До речі, покриття стійке до дії ультрафіолетових променів. Каркас зробили металевий, бо він більш довговічний і дає можливість приєднати додаткові елементи для створення другого ярусу.  В теплиці вже висіяли насіння модрини. Досвід минулих років показує, що сіянці із закритою кореневою системою мають вищу приживлюваність та швидше акліматизовуються до постійного місця зростання.

Прес-служба ДП « Староконстянтинівське ЛГ».

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*